• Dokumenty do zapisu
  • Asy Internetu

• Ja i technologie cyfrowe

• Co to są technologie cyfrowe? Czy potrzebne są nam w życiu codziennym? Do czego są przydatne i w jakich sytuacjach? Na te i inne pytania odpowiadaliśmy sobie podczas kolejnych zajęć w programie Asy Internetu.

• Poznajemy Asa i Askę

• Nowy rok szkolny i nowe grupy przedszkolaków rozpoczynają asową przygodę. Oczywiście na pierwszych zajęciach poznajemy Asa i Askę oraz sprawdzamy, czy są do nas w jakikolwiek sposób podobni. No i są! Okazało się, że wszyscy lubimy lody czekoladowe i waniliowe, lubimy przyrodę, książki, ładne fryzurki, gwiazdy....i zabawę " Przybij piątkę osobie, która....". Kolejne asowe przygody przed nami😊

• Asy Internetu

• Życzliwa dłoń przedszkolaka

• Moja życzliwa dłoń

• Życzliwość jest fajna. Wczoraj rozmawialiśmy z SÓWKAMI o tym, jak może wyglądać życzliwość, jak ją okazywać i do czego może służyć. Stwierdziliśmy w końcu, że super jest być życzliwym dla innych, ale i dla siebie też i że życzliwość jest ważna w życiu każdego z nas, w internecie też. na końcu powstały piękne dłonie życzliwości 4 latka, którymi wymieniły się dzieci w zabawie ruchowej.