• Dokumenty do zapisu

• Spotkanie z siostrami misjonarkami z Nigerii

• Dnia 22 października w naszym Przedszkolu miało miejsce Niezwykłe wydarzenie. Spotkaliśmy się z siostrami misjonarkami: siostrą Anną Szredzińską oraz z siostrą Ishie Blessing, która pochodzi z Nigerii. Opowiadała o swoim kraju, o tym jak żyją tam ludzie, czym się zajmują, jakie jedzą potrawy i czym się bawią dzieci. Siostrą Blessing pokazała, jak się nosi w Nigerii dzieci. Siostry zaprezentowały nigeryjskie stroje, które dzieci mogły przymierzyć. Na koniec była wspólna zabawa i taniec w takt nigeryjskiej muzyki. Bardzo dziękujemy ks. Mariuszowi za organizację spotkania, a siostrom za moc wrażeń.

• XXIV Dzień Papieski

• Dnia 18 października w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi odbył sie konkurs międzyprzedszkolny z okazji XXIV Dnia Papieskiego. Nasze przedszkole reprezentowały dwie utalentowane dziewczynki z grupy Sówki: Helena Haduch oraz Maria Sabat. Do udziału w tym wydarzeniu przygotował je ksiądz katecheta Mariusz Fal.